PLOT, KTERÝ ZABEZPEČÍ OCHRANU A DLOUHO VYDRŽÍ BEZ ÚDRŽBY!

Plot je volně stojící stavba, která má za úkol zabránit pohybu přes hranici pozemku. Nejčastěji se ploty staví z kombinací různých materiálů, takových jako jsou betonové tvárnice, dřevo, ocel, cihly, kámen, plast, železobeton.
Plot je štít vašeho domu, který chrání váš majetek i soukromí, zabraňuje průniku cizích lidí a zvířat na pozemek, omezuje viditelnost na váš pozemek a zároveň jako krásná ozdoba přidává punc vašemu domu.
V dnešní době se ploty využívají k ohraničení pozemku u rodinných domů, komerčních nebo průmyslových objektů, dětských hřišť, u silnic a dálnic především k ochraně a zamezení přístupu na pozemek.
Pro zajištění přístupu na pozemek nesmí plotu chybět brána a branka, které se nejčastěji vyrábí z oceli a ze dřeva. Pro dlouhou životnost těchto prvků se používá žárové zinkování, které dlouhodobě ochrání ocel před korozí, nebo kvalitní nátěry v několika vrstvách.
Účelem plotu je chránit prostor a každý plot musí vydržet dlouho bez údržby, podobně jako čínská zeď, která byla postavena se stejným účelem před stovkami let. Pro to, aby plot dlouho vydržel bez údržby, je zapotřebí používat kvalitní materiály a kompetentní pracovníky, kteří dokážou takový plot postavit.

Pro realizací plotu je zapotřebí:

  • provést zaměření,
  • zajistit jednoduchou projektovou dokumentaci,
  • vybrat kvalitní a vhodné materiály,
  • zajistit zemní a výkopové práce,
  • vybudovat pevné betonové základy,
  • provést montáž plotu z vybraných materiálů,
  • namontovat bránu a branku,
  • a nakonec namontovat plotové výplně.

Každý plot je jedinečný a jeho cena je individuální, závisí na konstrukci plotu, jeho tvaru a výšce, na vybraných materiálech a jejich barevnosti, konečnou cenu plotu také ovlivňují brány a branky včetně druhu plotové výplně. Provedení kvalitního plotu brány, branky, opěrné zdí, který vás bude chránit a dlouho vydrží, včetně zaměření, vypracování projektu, cenové nabídky, dodání všech materiálů a vlastní práci můžete objednat na nášich strankach.

Na přání zákazníka zajistíme zpracovaní vizualizací požadovaného plotu.

Stav před nástupem.

 

Zpracovaní vizualizace a projektu na pokladku zámkové dlažby a montaž plotu.

 

Stav po provedení pokladký zamkové dlažby,montaž plotu,brany a branky.

 

OBJEDNEJTE SI NOVÝ PLOT PRÁVĚ TEĎ!