REKONSTRUKCE INTERIÉRU BYTOVÉHO JÁDRA, KOUPELNY NEBO DOMU.

Rekonstrukce a přestavba je změna nebo úprava stavebních konstrukcí nebo staveb, které jsou staré, nevyhovující, zchátralé, poškozené a kterým dochází jejích životnost.

Prováděme rekonstrukce bytů, domů, podkroví, koupelen, garáži a jiných staveb za účelem obnovit, zlepšit, zmodernizovat nebo nahradit původní stavební konstrukce novými. Rekonstrukce má vždy přinést to, co od toho zákazník očekává a to především lepši a hezčí bydlení, kvalitně a pěkně provedenou prácí, která přináší komfort a útulnost v domácím prostředí, pohodli a dobrý pocit spojený se spokojeností a radostí. Proto se snažíme provádět rekonstrukci staveb k plné spokojenosti našich zákazníků.

Provádíme jak rekonstrukce interiérů, tak i exteriéru. Je pro nás důležitě byt spolehlivým dodavatelem stavebních prací a dodržovat dohodnuté terminy při provádění rekonstrukcí staveb. Na základě Vašich požadavků, nebo pokynu vašeho projektanta jsme schopni provést rekonstrukcí jak bytového jádra v panelovém domě, tak i zděném rodinném domku. Na vaši žádost zajistíme potřebná podání a povolení na stavebních úřadech souvisejících s realizací přestavby nebo rekonstrukcí.

Zaměřujeme se na dodání komplexních stavebních služeb, od bourání staveb - starého zdiva a stavebních konstrukcí, po výstavbu nového jádra na klíč.

Zajišťujeme kompletní rekonstrukce a provádíme tyto stavební práce včetně dodání veškerých materiálů:

  • Bourací a výkopové
  • Zednické a betonářské
  • Dlaždičské a obkladačské
  • Sádrokartonářské a malířské
  • Natěračské a tapetářské
  • Podlahářské a parketářské

Pro zajištění komplexního dodání služeb spolupracujeme s vyzkoušenými stavebními firmami, které zajišťují specializované stavební práce - elektrikářské, instalatérské, topenářské, plynařské, tesařské, pokrývačské a jiné práce vč. revizí. Samozřejmostí je zajištění odvozu a odstranění stavební suti a odpadu na skládku.

Spolupracujeme s projektantkami, které jsou na vaši žádost schopny zpracovat projekt nebo vizualizaci vámi požadované rekonstrukce. Máme zkušenost se zakázkami různého rozsahu a typu, za dobu naší existence jsme zrealizovali desítky menších a větších projektů spojených s rekonstrukci bytového jádra - koupelen, kuchyní, ložnic, WC v panelových a zděných domech, rozsáhlejší rekonstrukce rodinných domů, garáží a podkroví, rekonstrukce kanceláří a skladových prostor.

Cenová náročnost každého projektu je individuální a záleží na různých okolnostech.

V případě vašeho zajmu o naše služby nás neváhejte kontaktovat, zpracujeme pro vás nezaváznu cenovou nabídku, za kterou u nás se neplatí.

Kontaktujte nás ještě dnes!