Rekonstrukce interiéru Rekonstrukce interiéru
Máme zkušenosti v kompletních rekonstrukcích jak bytových tak nebytových prostor. Nabízíme komplexní prace - od navrhu do finalneho uklidu přes zednicke prace, malovani, tapetovani, monaz nabytku a domaci techniki.
Vice informace...
Malířské práce Malířské práce
Zajistíme Vám malovaní pokojů, bytů, domů, provedeme natíraní fasády, betonových plotu, zdí a podlah, nalakujeme nebo natřeme dřevené ploty, podbití, palubky, podlahy.
Vice informace...
Ploty a oploceníPloty a oplocení
Montáž zděných plotů, betonové ploty, dřevěné ploty, brány a vrata na elektrický pohon, oplocení pozemků.
Vice informace...
Zámková dlažba Zámková dlažba
Dlažba na Váš chodník či pojezdové plochy. Pokládka zámkové dlažby ručně i strojově na klíč, včetně dodávky dlažby a všech materiálů.
Vice informace...
Úklid Úklid
Pravidelný úklid a úklidové služby v Praze pro firmy, kanceláře, domácnosti. Zajišťujíeme úklidové práce pro administrativní budovy, společné prostory, byty, domy. Strojní čištění koberců a podlah, mytí oken, výloh, generální úklid po rekonstrukci, stavbě a malování.
Vice informace...
Zahradní stavby a rekonstrukce Zahradní stavby a rekonstrukce
Zahradní stavby jsou nedílnou součástí každé zahrady a klíčovým prvkem zahradní architektury. Skvěle se hodí do rozsáhlých okrasných parků i menších domácích zahrad za domem.
Vice informace...
Stěhovací služby Stěhovací služby
Komplexní stěhování bytů, domů, firem včetně stěhování těžkých břemen, klavírů, trezorů. Vyklízíme půdní prostory, sklepy, pozůstalosti. Přestěhujeme vše rychle, kvalitně a šetrně v rámci ČR a EU. Provedeme demontáž nábytku, dodáme obalový materiál, přepravky.
Vice informace...
Instalatérské a práce Instalatérské a práce
Prasklo Vám potrubí? Kape vám kohoutek? Nebo snad máte jiný problém související s instalatérstvím, topenářstvím nebo plynovými rozvody?
Vice informace...
Střešní práce Střešní práce
Dodáváme střechy na klíč - začínáme návrhem krovu, nabídkou střešních krytin a výběrem izolačních materiálů, pokračujeme postavením krovu a položením vybrané střešní krytiny. Vaši střechu vybavíme kvalitními klempířskými prvky, prosvětlíme střešními okny, kvalitně ji zateplíme - pro pohodu v létě i zimě a namontujeme hromosvod. Samozřejmostí je dlouhodobá záruka.
Vice informace...
Podlahářské práce Podlahářské práce
Provedeme rychle, levně, ale vždy kvalitně pokládku podlahy či položení koberce kdekoli v České nebo Slovenské republice.
Vice informace...
Hodinový manžel «Hodinový manžel»
Údržba a servis domácností, drobné opravy a montáže.
Vice informace...
Internet, televize a kamerové systémyInternet, televize a kamerové systémy
Instalace TV (satelitní a internetové televizi), připojení na internet, instalace internetové telefonie pro levné volání do zahraničí. Alarm a kamerové systémy. Řešení složitých a nestandardních situací.
Vice informace...