Stěhování bytů

Stěhování rodinných domů a bytů je standardní službou, kterou svým klientům nabízíme. Službu vždy provádíme profesionálně a s citlivým přístupem. Naším cílem je, aby si klient po stěhvání mohl říci, že není lepší stokrát vyhořet.

Před samotným stěhováním Vás navštívíme doma. Prohlédneme si specifika Vašeho bytového vybavení a navrhneme pracovní postup přizpůsobený Vašim osobním potřebám.

Na Vaše přání zabalíme veškeré předměty určené ke stěhování. Provedeme soupis předmětů a evidenci obalů. Vždy máme přehled, co se v které zabalené krabici nachází.

Ve Vašem novém domově rozestavíme nábytek dle Vašich představ. Nevadí nám, když si rozestavení rozmyslíte a necháte nás nábytek rozmístit dle nových požadavků. Od Vás odcházíme až v momentě, kdy jste plně spokojeni.

 

Stěhování firem

Tato služba vyžaduje především kvalitní organizaci a zkušenosti s realizací projektů různé velikosti. Flexibilita naší společnosti, zkušenosti s realizací i řízením projektů, dostatečný počet pracovníků a velikost vozového parku jsou zárukou stěhování malého i velkého rozsahu.

Na základě Vašich konkrétních požadavků navrhneme nejefektivnější způsob přestěhování se zajištěním kvalitní logistiky, včetně vytvoření jednotného identifikačního informačního systému. Vaši společnost dokážeme přestěhovat s ohledem na kritické podnikové provozy a to bez zásahu do běžných podnikových procesů. 

 

Těžké předměty a technologické celky

Tato služba vyžaduje především kvalitní organizaci a zkušenosti s realizací těchto prací.

V rámci této služby provedeme odborné demontáže, stěhování, převoz a usazení technologických celků či jednotlivých strojů. Přesuny jsou realizovány v rámci celé ČR.

K těmto činnostem používáme celou řadu odpovídajícího manipulačního technického vybavení – hydraulické podvozky, hydraulické nízkozdvižné vozíky, pojízdné hevery, lanové navijáky, manipulační zvedací a jeřábovou techniku, vozidla s hydraulickými čely a vozidla s hydraulickou rukou či schodišťový přepravník Pianoplan.

Stěhujeme trezory, výrobní linky i provozy, strojní zařízení, lisy, soustruhy, frézy, záložní zdroje, servery, rozvaděče, kotle, …

 

Stěhování uměleckých předmětů

Tato služba vyžaduje nejen kvalitní organizaci a zkušenosti s realizací těchto projektů, ale především pečlivost a osobní přístup k zadání. Flexibilita naší společnosti, proškolení pracovníci, zkušenosti s realizací těchto zakázek a dostatečné technické zázemí odpovídající nejvyšším standardům jsou hlavními předpoklady k zajištění realizace stěhování uměleckých předmětů.

Stěhujeme kompletní výstavy, depozitáře, galerijní umění i jednotlivé zápůjčky. Na zřeteli máme vždy mimořádnou historickou a kulturní hodnotu děl. Manipulace s „národním kulturním dědictvím“ je pro naši firmu prestižní záležitostí.

Na základě Vašich konkrétních požadavků navrhneme nejefektivnější způsob přestěhování se zajištěním kvalitní logistiky a veškerých souvisejících služeb. Při realizace stěhování do zahraničí či zámoří využíváme kontaktů s partnery z mezinárodní asociace stěhovacích společností.